0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерТенис

Ѓоковиќ со победа стартуваше на Вимблдон и испиша историја

Овој спорт ми даде сè. Не сум веќе дете, но натаму го сакам со целото свое срце. Што да кажам, 80, сега ја напаѓам стотката, порача Ѓоковиќ по пласманот во второто коло.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close