ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Ѓоковиќ купи 80 отсто од данска компанија за развој на третмани против Ковид-19

Тенисерот Новак Ѓоковиќ купи 80 отсто од данската биотехнолошка компанија QuantBioRes.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close