БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Ѓилас: Нема веќе услови за избори во Србија, доколку се решиме за бојкот ќе биде поинаков

Свесни сме дека овде нема шанси да бидат фер и чесни избори додека не се смени власта. Наскоро ќе видиме како ќе ја смениме власта, изјави Ѓилас на прес-конференција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close