БалканДописници Свет

Ѓерлек: Сè е подготвено за ковид-пропусниците, наскоро конечна одлука

Тој посочи дека ковид-пропусниците ќе бидат еден вид популаризација на вакцинацијата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close