0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Шумски пожар зафати воз во Шпанија, патниците ги искршиле прозорците за да побегнат

Дури 20 патници се здобиле со изгореници, од кои тројца потешко, откако скокнале од возот зафатен во пожар, пишува Гардијан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close