0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_МИА Истражува.ПорталАнализаБалканБалкан.ПорталИзбраноМИА Истражува

Што e погрешно со американската политика на Балканот?

САД треба да се вратат на балканската политика која ќе го поддржи суверенитетот и територијалниот интегритет на секоја од балканските држави, како и почитувањето на човековите права на нивните граѓани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close