0_МИА Истражува.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерИзбраноМИА Истражува

Што ќе изберат земјите од регионот – борба против инфлацијата или против рецесијата?

Дали да се грижиме за економскиот раст или инфлацијата се чини дека е главната дилема на креаторите на економската политика во регионот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close