ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Шредер ќе изгуби привилегии поради врски со Русија

Тој ќе остане без канцеларија и вработени, по предлог на Владата, што треба да го одобри Комисијата за буџет во текот на утрешниот ден

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close