ЕвропаЕвропа.Портал

Шпан: Ситуацијата во Германија е подраматична од кога било

Германскиот министер за здравство Јенс Шпан изјави дека само нагло намалување на социјалните контакти може да го прекине четвртиот бран

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close