0_Web_Актуелно0_Магазин.ПорталМагазинСемејство

Шпанија се соочува со сериозен недостиг од педијатри

Со оглед на состојбата на сѐ помал број педијатри, и консултациите по дете траат покусо.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close