0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Шкупи се засили со Бразилецот Инасио

Претендентот за шампионската титула во македонското фудбалско првенство Шкупи потпиша двегодишен договор со бразилскиот играч за врска Квен да Силва Инасио и соопшти дека станува збор за „едно од најдобрите засилувања“ во своите редови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close