Локални избори 2021Политички партии

Шилегов го потпиша Кодексот за фер и демократски избори

Кандидатот од СДСМ за градоначалник на Скопје Петре Шилегов денеска го потпиша Кодексот за фер и демократски избори.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close