ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Шеф на МИ6: Кина, Русија и Иран предизвикуваат особена загриженост

Шефот на британското надворешно разузнавање денеска ги повика разузнавачките служби на земјата да ја напуштат културата на тајност и да соработуваат со технолошки компании во борбата против непријателските земји, криминалците и екстремистите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close