БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Шест македонски текстилни компании на саем за безбедност и здравје при работа во Дизелдорф

Посетителите на Саемот за безбедност и здравје при работа A+A Безбедност и здравје Експо што од денеска до 29 октомври се одржува во Дизелдорф, Германија ќе имаат можност да го посетат и националниот штанд на Агенцијата за странски инвестиции и поддршка на извозот под брендот Invest North Macedonia.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close