0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Шерон Озборн проговори за болеста на Ози

Тој беше енергичен, сакаше да излегува на прошетки, правеше двочасовно шоу на сцената секоја вечер, трчајќи наоколу како „луд човек“... Одеднаш, вашиот живот, просто, застанува, вели Шерон во новиот документарец.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close