0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваПолитика

Шекеринска изврши увид во објектот на Воената служба за разузнавање и безбедност

Министерката за одбрана, Радмила Шекеринска денеска изврши увид во објектот на Воената служба за разузнавање и безбедност, кој веќе два месеци се реконструира.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close