ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Швајцарците на денешниот референдум го поддржаа новиот ковид закон

Според првичните проекции, за законот гласале 63 отсто од граѓаните, со маргина на грешка од три процентни поени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close