КултураКултура.Портал

Швајцарско-хрватската драма „Маре“ во Кинотека

Швајцарско-хрватската драма „Маре“ во режија на Андреа Штака вечерва и утревечер од 18 часот ќе се прикажува во Кинотека.

Back to top button
Close
Close