0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Шаќири: Фокусирани на иднината и новите предизвици

Од мојот прв ден на преземање на oваа функција до последниот, мојата работа се карактеризираше и се водеше според принципот на транспарентност и чесност, бидејќи верувам дека чесноста е најдобрата политика, наведува министерот за информатичко општество и администрација Јетон Шаќири.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close