0_Спорт.ПорталДописници МКДОстанатоСпорт

Шаховскиот клуб „Алкалоид“ учествува на Европскиот клупски куп во Струга

Шаховскиот клуб „Алкалоид“ учествува на Европскиот клупски куп што од денеска до 24 септември се одржува во Струга во организација на Шаховската федерација на Македонија.

Back to top button
Close
Close