0_Спорт.ПорталОстанато

Шахистките на „Алкалоид“ поразени на стартот на Европскиот куп

Со учество на осум екипи, од кои три македонски, во Струга започна 25. Европски клупски куп за шахистки.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close