Локални избори 2021Политички партии

Шанса за Центар ја почна кампањата за претстојните локални избори

Скопје, 28 септември 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close