0_Македонија.ПорталПолитика

„Чувари на животната средина“ онлајн регионална конференција на Уставните судови

„Чувари на животната средина“ е насловена денешната регионалната конференција на Уставните судови што ќе се одржи преку онлајн платформата Зум.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close