0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.Портал

Човечка глава пронајдена пред зградата на судот во Бон

Отсечена човечка глава е пронајдена во вторникот пред зградата на судот во западниот германски град Бон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close