0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Членките на НАТО договорија фонд од милијарда долари за нови технологии

Заедно ќе обезбедиме безбедност за нашите народи во светот кој брзо се менува, изјави генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг, по дводневниот министерски состанок во Брисел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close