0_Магазин.ПорталВидеоМагазинПатувања

Чешкиот „Небесен мост“ достапен од мај

Тој ќе им овозможи на планинарите „прошетка низ облаците“ со прекрасен поглед на просторот меѓу врвовите на планината Кралицки Снежник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close