БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Четири услови за влез во Црна Гора

Црногорските државјани и странците од денеска можат да влезат во Црна Гора преку сите гранични премини покажувајќи дигитален сертификат

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close