Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Четириесет и пет годишна жена го загуби животот во сообраќајка на автопатот Скопје-Тетово

Жена на 45 години од тетовско Доброште денеска го загуби животот во сообраќајна несреќа на автопатот Скопје-Тетово. Таа управувала со возило кое излетало од коловозната лента, а починала на самото место.

Back to top button
Close
Close