КултураКултура.Портал

Четврти копродукциски форум во рамки на „МакеДокс“ од 22 до 24 август

Од 22 до 24 август ќе се одржува четвртиот МакеКоПроДокс форум, централен настан во индустрискиот сегмент на 13. Фестивал на креативен документарен филм „МакеДокс“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close