0_Магазин.ПорталВидеоМагазинНаука и технологија

Четвртата „Uncharted“ видеоигра излегува утре

Се работи за своевидна мешавина на акционо-авантуристички приказни како „Tomb Raider“, „Gears of War“ и „Resident Evil“, со некои примеси и на „Индијана Џонс“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close