СветСвет.Слајдер

Четворица Палестинци загинаа од израелски оган на Западниот Брег

Четворица Палестинци загинаа денеска во израелски воени напади на Западниот Брег, јави палестинската агенција Маан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close