ПолитикаПолитички партии

Честитка од лидерот на ВМРО-ДПМНЕ по повод празникот Св. Климент Охридски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски упати честитка по повод 8 Декември - Денот на Св. Климент Охридски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close