Политички партии

Честитка од Демократски сојуз по повод 9 Мај – Денот на победата над фашизмот и Денот на Европа

Скопје, 9 мај 2022

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close