0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Челзи не се откажува од трансфер на Обамејанг

Фудбалерот на Барселона, Пјер – Емерик Обамејанг, ќе ги продолжи до крајот на оваа недела преговорите со премиерлигашот Челзи, пренесуваат денеска британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close