ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Чапутова: Словачка ја губи битката со Ковид-19

Претседателката на Словачка, Зузана Чапутова денеска изјави дека земјата ја губи битката против Ковид-19 и  оти е потребно заклучување за сите граѓани

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close