0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Чави: Не би го менувал Левандовски за ништо на светот

Тренерот на шпанскиот фудбалски гигант Барселона, Чави Ернандес, изјави оти полскиот напаѓач Роберт Левандовски е незаменлив во редовите на каталонскиот клуб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close