БалканСвет.Слајдер

Црногорската опозиција поднесе барање за недоверба на владата

Пратениците на црногорската опозиција денеска во собраниска процедура поднесоа иницијатива за изгласување недоверба на Владата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close