Дописници МКДОпштински вести

Црвениот крст на Крива Паланка ја одбележа „Неделата на младите“

Со отворен ден и компилација од седум различни активности на една локација - градскиот плоштад во Крива Паланка, Општинската организација на Црвениот крст од Крива Паланка денеска ја одбележа „Неделата на младите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close