СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

ЦИА смени шеф на оддел во Виена поради епидемијата на хаванскиот синдром

ЦИА наводно сменила шеф на оддел во Виена, бидејќи не реагирал соодветно на почетокот на мистериозниот Хавански синдром.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close