0_Web_Насловна-слајдерБизнисБизнис.СлајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Цените на нафтата растат поради тензиите во Европа и на Блискиот Исток

Меѓународните референтни цени на суровата нафта „брент“ се зголемија за 0,91 отсто на 86,21 долари за барел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close