ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Холандија од утре воведува нови мерки: Кафулињата се затвораат по 20 часот, повеќето продавници по 17 часот

Дневниот број (на заразени лица) е висок, повисок, највисок, рече привремениот премиер Марк Руте на прес-конференција емитувана на телевизија. „Тоа значи дека не можеме да ја подобриме ситуацијата со само неколку мали прилагодувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close