0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Хит во Пакистан: Јаре со уши долги над еден метар

Се работи за младенче на тнр. нубиска коза, а на светот дојде со необични уши кои му се влечат по под од самото раѓање, и не престануваат да растат. Сега се долги 116 сантиметри.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close