0_Web_АктуелноМакедонија.СлајдерОпштествоХроникаХроника.Портал

Хаџиу: Автобусот пред да замине од Турција беше на сервис и сè беше во ред

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close