0_Магазин.ПорталСцена

Хауард Стерн: САД стана земја од „третиот свет“

Радиоводителот повторно потсети дека „можеби ќе мора да се кандидира“ за претседател на САД, овојпат, мотивиран од „нередот предизвикан од антивакцерите“ во услови на пандемијата на коронаврусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close