Дописници СветСветСвет.Слајдер

Харис ги повика Американците да се вакцинираат

По вчерашниот повик на претседателот Џо Бајден сите Американци кои не се вакцинирани да се вакцинираат, а они кои се да зема засилувачка доза, денеска на Твитер истото го порача и неговата потпретседателка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close