БалканДописници Свет

Харадинај: Безбедноста на Балканот е најкревка во последните две децении

Во објава на својата страница на Фејсбук, Харадинај оцени дека безбедносната ситуација на Балканот е најкревка во последните повеќе од дваесет години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close