СветСвет.Слајдер

Хамас го повика Мароко да ги поништи договорите склучени со Израел

Палестинското движење Хамас го повика Мароко да ги поништи воените и безбедносните договори склучени со Израел, пренесува Анадолија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close