0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Халанд по пет неделна пауза се враќа на теренот

- Ерлинг ќе биде во автобусот со нас. Изминатите неколку денови покажа видлив напредок. Добро се чувствува, но најмногу што може да очекувате е негов краткотраен престој на теренот, најави Росе.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close