Посетете ја новата веб страна на МИА
БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Хакерите објавија над илјада банкарски сметки на албански правни и физички лица

Членовите на иранската група „Татковинска правда" продолжуваат со објавување податоци од кибер-нападите на владини институции и банки во Албанија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close