0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Ф1: Претсезонските тестирања во Барселона и Бахреин

Како што денеска соопшти Формула 1, тестирањата во Барселона се закажани од 23 до 25 февруари, а во Бахреин од 10 до 12 март.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close